Informacje dla konsumenta

Najczęściej zadawane pytania

Jak sprawdzić czy mój produkt jest pełnowartościowy?

W wyszukiwarce wpisz numer partii produktu. Otrzymasz informację na temat statusu dokładnie tej partii oraz informację o dalszych krokach.

Gdzie na opakowaniu znajduje się numer partii?

Numer partii znajduje się na jednym z rogów etykiety bądź spodzie opakowania, obok daty przydatności do spożycia.

Jak dokonać zwrotu / wymiany produktu?

W wyszukiwarce wpisz numer partii produktu. Otrzymasz informację na temat statusu dokładnie tej partii oraz informację o dalszych krokach. Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer (77) 544 60 96 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00) lub pisząc na adres: [email protected].

Czy otrzymam zwrot należności za produkt?

Tak. Wszyscy klienci, którzy posiadają produkty z wycofywanych partii otrzymają zwrot należności bez konieczności posiadania paragonu. Jeśli chcesz dokonać zwrotu lub wymiany, w wyszukiwarce wpisz numer partii produktu. Otrzymasz informację na temat statusu dokładnie tej partii oraz informację o dalszych krokach.

Co mam zrobić, jeśli wyrzuciłam/-em już opakowanie?

W takiej sytuacji nic nie musisz robić. Partie, w których odnotowano przekroczenia nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, co potwierdziły niezależne opinie toksykologów.

Gdzie znajdę informacje na temat przebadanych produktów?

Wszystkie najbardziej aktualne badania znajdziesz w Sklepie SFD w kartach produktów.

Czy moje zdrowie jest bezpieczne?

Produkty, mimo, że nie spełniały rygorystycznych norm, nie są niebezpieczne, co potwierdziły niezależne opinie toksykologów. Maksymalna Ilość przekroczeń stwierdzona w badanych partiach jest zdecydowanie mniejsza niż przewidują to normy dla produktów spożywczych. Przykładowo: jeden kilogram mięsa z tuńczyka zawiera tyle rtęci, co 4 pełne opakowania (800 kapsułek) kreatyny z wycofywanych partii. Mimo to, dobrowolnie wycofaliśmy ze sprzedaży wszystkie suplementy z kategorii kreatyn, wysyłając je do ponownych testów, bez względu na posiadane przez nie badania i certyfikaty. Ofertę naszego sklepu uzupełniamy o przebadane partie. Mamy stuprocentową pewność, że w tej chwili sprzedajemy wyłącznie kreatyny, które spełniają wszystkie normy jakościowe i mają komplet aktualnych, rzetelnych i niezależnych badań.